DHOMË DOPIO ME BALLKON

Madhësia 22 m²

Kjo dhomë është e pajisur me një ballkon, sistem kundër zhurmës dhe ajër të kondicionuar. Ideale për një çift.

null

1 Krevat Dopio

null

Ajër i Kondicionuar

null

Ballkon

null

2 Njerëz

Detaje

DHOMË DYSHE ME BALLKON

Përmasat 22 m²

Kjo dhomë është e pajisur me një ballkon, sistem kundër zhurmës. Përmban dy krevatë tek. Ideale për dy miq.

null

2 Krevat Tek

null

Ajër i Kondicionuar

null

Ballkon

null

2 Njerëz

Detaje

SUITË ME BALLKON

Përmasat 30 m²

Kjo dhomë është e pajisur me TV, divanë. Përmban një krevat të madhësisë king. Ideale për një çift.

null

1 Krevat King

null

Ajër i Kondicionuar

null

Ballkon

null

2 Njerëz

Detaje