Shijoni Qetësinë

Livia është një hotel i ri, i ndërtuar me gurë dhe drru, sipas stilit tradicional Shqiptar, ndodhet afër Butrintit qëndrës më të madhe arkeologjike të Shqipërisë. Vetëm 15 minuta larg nga Saranda. Në hotelin tonë ju do të gjeni 11 dhoma, të gjitha të pajisura me ajër të kondicionuar dhe TV. Ballkonet e dhomave ju ofrojnë një pamje spektakolare nga Kanali i Vivarit dhe deti Ionian, shoqëruar me lulishten e gjelbërt që ndodhet në pjesën prapa hotelit tonë. Restoranty ynë është gati të ju shërbejë 16 orë të ditës. Aty do të mund të shijoni ushqimin tradicional Shqiptar, të shoqëruar me produktet e freskëta të detit dhe mishit. Gjithashtu gjatë darkës mund të shijoni dhe një kokteil në kopësht. Ne jemi të lumtur të ju argëtojmë dhe me veprimtari të ndryshme si peshkimi ose vizita e parkut të Butrintit i cili përmban në vete shumë histori.Eja kaloni tek ne pushimet më të paharrueshme.

Dhomat Tona

Dhomë Dopio Me Ballkon

Kjo dhomë është e pajisur me një ballkon, sistem kundër zhurmës dhe ajër të kondicionuar. Ideale për një çift.

Dhomë Dyshe Me Ballkon

Kjo dhomë është e pajisur me një ballkon, sistem kundër zhurmës. Përmban dy krevatë tek. Ideale për dy miq.

Suitë Me Ballkon

Kjo dhomë është e pajisur me TV, divanë. Përmban një krevat të madhësisë king. Ideale për një çift.

Shërbime

RESTORANTI YNË

Ushqim & Pije

Restorant i Klasit të Parë me ushqime tradicionale Shqiptare. Kuzhina jonë është gati të ju shërbejë 16 orë cdo ditë. Ju do të keni mundësinë të shijoni peshkun e freskët të liqenit të Butrintit dhe Kanalit të Vivarit dhe gjithashtu produktet e mishit të freskëta nga fshati. Kopështi ju ofron një pamje fantastike nga Kanali i Vivarit, ideale për të kaluar mëngjesin ose drekën, gjithashtu në darkë mund të kaloni momente të bukura shoqëruar me një kokteil.

AKTIVITETE

Eksploro Së Bashku Me Ne

 Jemi të fokusuar në turizmin arkeologjik dhe organizojmë cdo ditë guidë në Butrint, kështu do të keni mundësinë të shikoni qytetin e vjetër. Gjithashtu ofrojmë dhe shërbimin e anijes në plazhet më të bukura sipas kërkesës suaj. Ne kujdesemi që pushimet tuaja të jenë një kombinim midis detit dhe aventurës.